Skip to main content

Avganger & priser

Side 1 av 106

UtgåendeEiendomLedige plasserFra pris
8/8one way: Fjordcruise Ålesund 08:30 - Geiranger 11:30Mer enn 8NOK 825Bestill
8/8Round trip: Fjordcruise Ålesund 08:30 - Geiranger 11:30/14:30 - Ålesund 17:30Mer enn 8NOK 1 650Bestill
8/809:30 - Fjordsightseeing Geiranger 60 minMer enn 8NOK 500Bestill
8/809:30 Fjordsightseeing/ 10:10 drop off/pick up SkageholaMer enn 8NOK 500Bestill
8/810:00 Kayak tour to the 7 Sister Waterfall1NOK 1 250Bestill
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 10:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
1NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 10:001NOK 595Bestill
8/810:00 Naturpark (Via Ferrata & Zipline) Geiranger
min age 10 yr, min height 140cm, min. weight 25kg, max. weight 120kg
Mer enn 8NOK 800Bestill
8/810:15 - Discover Kayaking Geiranger1NOK 950Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 10:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
3NOK 249Bestill
8/811:00 - Fjordsightseeing Geiranger 60 minMer enn 8NOK 500Bestill
8/811:00 Fjordsightseeing/ 12:00 drop off/pick up SkageholaMer enn 8NOK 500Bestill
8/811:00 Sailboat Fjordcruise GeirangerFulltNOK 790Fullt
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 11:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
1NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 11:001NOK 595Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 11:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
1NOK 249Bestill
8/812:00 - Fjordsightseeing Geiranger 90 minMer enn 8NOK 550Bestill
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 12:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
FulltNOK 249Fullt
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 12:00FulltNOK 595Fullt
8/812:00 Naturpark (Via Ferrata & Zipline) Geiranger
min age 10 yr, min height 140cm, min. weight 25kg, max. weight 120kg
Mer enn 8NOK 800Bestill
8/812:30 - Fjordsightseeing Geiranger 60 minMer enn 8NOK 500Bestill
8/812:30 Fjordsightseeing/ 13:10 drop off/pick up SkageholaMer enn 8NOK 500Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 12:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
2NOK 249Bestill
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 13:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 13:00Mer enn 8NOK 595Bestill
8/813:30 Sailboat Fjordcruise GeirangerFulltNOK 790Fullt
8/8Panorama Bus Geiranger 13:45Mer enn 8NOK 360Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 13:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/814:00 - Discover Kayaking Geiranger3NOK 950Bestill
8/8Panorama Exclusive Bus Geiranger 14:00Mer enn 8NOK 580Bestill
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 14:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 14:00Mer enn 8NOK 595Bestill
8/814:00 Naturpark (Via Ferrata & Zipline) Geiranger
min age 10 yr, min height 140cm, min. weight 25kg, max. weight 120kg
Mer enn 8NOK 800Bestill
8/8one way: Fjordcruise Geiranger 14:30 - Ålesund 17:30Mer enn 8NOK 825Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 14:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/815:00 - Fjordsightseeing Geiranger 90 minMer enn 8NOK 550Bestill
8/815:00 Fjordsightseeing/ 16:00 drop off/pick up SkageholaMer enn 8NOK 550Bestill
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 15:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 15:00Mer enn 8NOK 595Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 15:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/816:00 Sailboat Fjordcruise GeirangerFulltNOK 790Fullt
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 16:00
*kun transport 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 16:00Mer enn 8NOK 595Bestill
8/816:00 Naturpark (Via Ferrata & Zipline) Geiranger
min age 10 yr, min height 140cm, min. weight 25kg, max. weight 120kg
Mer enn 8NOK 800Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 16:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
Mer enn 8NOK 249Bestill
8/817:00 - Fjordsightseeing Geiranger 90 minMer enn 8NOK 550Bestill
8/817:00 Fjordsightseeing/ 18:00 drop off/pick up SkageholaMer enn 8NOK 550Bestill
8/8RIB båt transport til Skageflå (1 vei) 17:001NOK 249Bestill
8/8Geiranger Fjordsafari/RIB 17:001NOK 595Bestill
8/8Pick up Skageflå with RIB boat, transport to Geiranger (1 way) 17:45
*kun henting retur til Geiranger 15 min ikke sightseeing,
1NOK 249Bestill